Lipiec 11, 2017

Masaż – wyposażenie salon

Żaden salon odnowy biologicznej nie mógłby sprawnie funkcjonować jeśli nie łóżka do masażu. Te pionierskie sprzęty to już coś o wiele bardziej, niż po prostu popularna wszem i wobec leżanka.

Takie łóżko to przede wszelkim najwyższy komfort dla osoby masowanej, czyli konsumenta, jaki to być może łatwo ułożyć się na miękkim podłożu zrobionym z wysokiej klasy szczegółów. W niektórych klinikach rehabilitacyjnych również korzysta się z podobnych łóżek, niemniej rehabilitanci wykorzystują przede wszystkim łóżka rehabilitacyjne. Gdy zaś chodzi o salony odnowy biologicznej. To warto pamiętać, że gustowne, eleganckie wykończenie łóżka do masażu jednocześnie pracuje na renomę gabinetu, w którym się znajdzie. W przypadku wspomnianego wcześniej gabinetu rehabilitacyjnego tak się nie dzieje. Poza tym wielu rehabilitantów oferuje zabiegi domowe (fizjoarena.pl/wizyty-domowe/), tutaj bardzo ważne aby łóżko do rehabilitacji było lekkie, wiec wszelkie uproszczenia są mile widziane. Tak nie jest w salonach, gdzie np. dzięki pomysłowemu projektowi obejmującemu również wykorzystanie pilota zdalnej obsługi, też pracownicy nie będą żałowali kupienia nowego łóżka do masażu.

Swobodna regulacja położenia głowy, tułowia i stup to dodatkowy plus. Ułożenie konsumenta w idealnej pozycji to także maksimum wygody: pilot zdalnej obsługi sprawia, że składane łóżko do masażu faktycznie samo zmienia swoje położenie. Dolna część ciała powinna znaleźć się niewiele niżej? Żaden problem, starczy kilka „kliknięć”, a składane łóżko do masażu przechodzi do innej pozycji. Wszystko dzięki temu, że składane łózko do masażu zostało zaopatrzone w aż trzy, niebywale mocne elektryczne silniki.

Tego typu wyposażenie salonu odnowy biologicznej to maksimum komfortu stosowania, pozwalające na przeprowadzenie zabiegów różnego gatunku. Masaż szwedzki, klasyczny czy również aromaterapia – to po prostu frakcja przyjemności, które oferują łóżka do masażu.

Stabilna struktura ograniczy konieczność serwisowania, zwiększając bezpieczeństwo petenta. Z myślą o pracownikach obsługi, w planie zdecydowano się na zastosowanie wodoodpornych przedmiotów, dzięki czemu żaden używany podczas zabiegów kosmetyk nie zniszczy pokrycia urządzenia.