Maj 10, 2017

Wyniki końcowe są podobne

Wyniki końcowe są podobne niezależnie od użytego systemu implantów. Nie jest widoczna granica przejścia licówki w ząb. Nawet bardzo skomplikowane metody jak technika przestrzeni neutralnej niekoniecznie kończą się sukcesem. Efekt zmiany barwy najczęściej widoczny jest po drugiej nocy.

Bez powiększenia nie sposób dostrzec drobne szczegóły w obrębie komory zęba czy kanału, usunąć złamane narzędzie czy wykonać mikrochirurgiczne wsteczne wypełnienie Licówki kosmetyczne to cienkie ( ok sprzęt dentystyczny 0,6 mm ) płytki ze sprzęt dentystyczny specjalnej porcelany skaleniowej naklejane na sprzęt dentystyczny zęby w celu poprawy ich kształtu i koloru. Badania wskazują, że uzębienie jest drugim po oczach miejscem na twarzy, na którym skupiony jest wzrok. Dr miał problemy z zapaleniem dziąseł u pacjentów noszących ortodontyczne pozycjonery ( rodzaj szyny nazębnej podobnej do tych noszonych przez sportowców). Do nakładek należy wprowadzić porcję żelu dostarczonego przez dentystę w ilości odpowiadającej wielkości ziarnu pieprzu na każdy ząb. Dlatego zupełnie inaczej wyglądają zęby młodzieńcze i osób w podeszłym wieku. 0,5 – 0,8 mm wyżej niż jednoimienny ząb po stronie przeciwnej. Wtedy gdy potrzebna jest wielopowierzchniowa odbudowa korony zęba. Pozwalają na wykonywanie trwałych i rozległych mostów. efekt szkła kontaktowego czyli całkowite zlanie się dwóch obiektów. Choć natura wyposażyła nas w 32 doskonałe, bardzo twarde, odporne narzędzia to przecież nie są niezniszczalne. Stosowanie licówek zapewnia znakomite efekty estetyczne przy minimalnej utracie twardych tkanek zęba a połączenie pomiędzy licówka a zębem jest niezwykle mocne.

Zęby nie są niezniszczalne. Brodawka pomiędzy zębem a implantem ma wysokość 3,5 mm a pomiędzy dwoma implantami 3 mm. Aby w pełni zadowolić naszych pacjentów dużo uwagi poświęcamy rozmowie i nie pozostawiamy żadnych zadawanych nam pytań bez odpowiedzi. Naturalna brodawka międzyzębowa ma wysokość nawet 4,5 mm licząc od brzegu kości. Nie jesteśmy niezniszczalni… Część ludzi w ciągu życia traci zęby, a niektórzy wszystkie. Nie jest widoczna granica przejścia licówki w ząb. Nawet bardzo skomplikowane metody jak technika przestrzeni neutralnej niekoniecznie kończą się sukcesem. Efekt zmiany barwy najczęściej widoczny jest po drugiej nocy. Bez powiększenia nie sposób dostrzec drobne szczegóły w obrębie komory zęba czy kanału, usunąć złamane narzędzie czy wykonać mikrochirurgiczne wsteczne wypełnienie Licówki kosmetyczne to cienkie ( ok 0,6 mm ) płytki ze specjalnej porcelany skaleniowej naklejane na zęby w celu poprawy ich kształtu i koloru.